سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / گرفتن اقامت قانونی آلمان

گرفتن اقامت قانونی آلمان

بهترین و ساده ترین راه برای گرفتن اقامت قانونی آلمان چیست؟ آیا می دانید روش های قانونی متفاوتی وجود دارد که شما به کمک آنها می توانید خود را تبعه کشور المان کرده و شهروند آلمان محسوب بشوید؟
در این مقاله می خواهیم شما را با راه های قانونی دریافت اقامت کشور آلمان آشنا کنیم. برای به دست آوردن اطلاعات کافی در این زمینه همراه ما باشید تا با روش های اخذ اقامت آلمان آگاه شوید.
راه های رفتن به آلمان و گرفتن شهروندی از این کشور متفاوت است، شما می توانید با توجه به سبک زندگی خودتان و میزان درامدتان بستگی به هدفی که دارید یکی از این روش ها را برای رفتن به آلمان انتخاب کنید.

گرفتن اقامت قانونی آلمان

اقامت قانونی در آلمان

  • می توانید به قصد تحصیل به کشور آلمان سفر کنید.
  • اقامت از طریق کسب و کار
  • اخذ اقامت از طریق ازدواج
  • گرفتن اقامت بعد از مهاجرت به آلمان

گرفتن اقامت قانونی آلمان

گرفتن اقامت قانونی آلمان

اگر قصد ادامه تحصیل دارید و این امکان برای شما وجود دارد که در کشوری دیگر به تحصیل خود ادامه دهید می توانید آلمان را برای ادامه تحصیلات آکادمیک خود انتخاب کنید. زمانی که شما با هدف تحصیل وارد این کشور شوید، کشور آلمان به شما اقامت کوتاه مدت تحصیلی می دهد که با کمک آن می توانید در این کشور درستان را به اتمام برسانید و از مزایای اقامت در این کشور از جمله داشتن کار پاره وقت و کار دانشجویی و تحصیل با کمترین هزینه هره مند شوید. و در انتها زمانی که فارغ التحصیل شدید درخواست تمدید اقامت داده و با استقاده از مهارت هایی که کسب نموده اید اقامت خود را به صورت دائمی تبدیل کرده و به عنوان یک شهروند که تابعیت کشور را به دست آورده به زندگی در این کشور ادامه دهید.
هنگامی که تصمیم گرفتید تا با اقامت کاری وارد کشور آلمان شوید باید این نکته را در نظر داشته باشید که می توانید شغلتان را در این کشور گسترش دهید و یک شعبه جدید در کشور آلمان راه اندازی کنید و یا از حرفه هایی که در آن تخصص دارید برای ایجاد کسب و کار در کشور آلمان استفاده کنید.
داشتن یک شغل مناسب با درامدی که شما را بی نیاز از کمک های دولتی کند یکی از مهمترین پارامتر هایی است که شما باید در نظر داشته باشد و این امر به شما کمک می کند تا بتوانید اقامت خود را در کشور آلمان ادامه داده و با مراحلی که طی کرده اید این اقامت را با دوره های طولانی تر تمدید کرده و آن را به اقامت دائمی تبدیل نمایید.
اگر با فردی آشنا شدید که جزو شهروندان کشور آلمان است و تابعیت کشور آلمان را دارد، شما با ازدواج و تشکیل خانواده می توانید با کمترین دردسر تابعیت کشور آلمان را به دست آورده و از مزایا و حقوق شهروندی در این کشور برخوردار شوید.

گرفتن اقامت قانونی آلمان

گرفتن اقامت قانونی آلمان از طریق ازدواج

ازدواج و تولد فرزند یکی از مواردی است که کشور آلمان شما را تابع کشور خودش به حساب می آورد و به شما کمک می کند تا اقمت کشور را داشته و به زندگی کنار همسر خود در کشور آلمان ادامه دهید.
اگر تصمیم به دریافت اقامت از کشور آلمان را گرفتید و انجام مراحل بالا برای شما امکان پذیر نبود، می توانید به این کشور مهاجرت کنید که در این صورت نمیتوانید آزادانه در کشور زندگی کنید و باید در اردوگاه های مخصوص مهاجرین و در کمپ های مخصوص مهاجران این کشور زندگی کنید و مدت زیادی را در این بخش بگذرانید تا بعد از طی شدن مراحل لازم و بررسی های لازم، کشور آلمان تصمیم بگیرد که شما را در کدام شهر و یا کدام بخش از کشور ساکن کند و این امر مستلزم این است که شما چه چیزی برای ارائه به این کشور داشته باشید.
توانایی های شما تاثیر زیادی در اقامت شما دارد. البته باید این نکته را بدانید که مدت زمانی را باید سپری کنید تا به اقامت این کشور برسید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

شرایط و مراحل اخذ اقامت تحصیلی آلمان

اخذ اقامت تحصیلی آلمان و ادامه تحصیل در این کشور که یکی از ارزان ترین کشور های دنیا برای ادامه تحصیل است، به راحتی انجام می گیرد. کشور آلمان در دنیا به عنوان مه