سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اخذ اقامت آلمان فوری

اخذ اقامت آلمان فوری

کسانی که تصمیم دارند اخذ اقامت آلمان فوری را بدست آوردند و تبعه کشور آلمان شوند و پاسپورت آلمانی داشته باشند می توانند با مطالعه این قسمت اطلاعات مورد نیاز را به دست آورند.

اخذ اقامت آلمان فوری

اخذ اقامت آلمان فوری

برای دریافت اقامت آلمان چند روش وجود دارد که میتوان هر یک از آنها را انتخاب کرد، مطلوب ترین روش اقامت، اقامتی است که این قابلیت را داشته باشد که بتوان آن را به اقامت دائمی تبدیل کرد. و همچنین بتوان این اقامت را به تابعیت کشور آلمان و دریافت پاسپورت این کشور تبدیل نمود.
برای این که متقاضیان دریافت اقامت و تابعیت کشور آلمان با سریع ترین سرعت ممکن بتوانند به ویزای این کشور دسترسی پیدا کنند و تبعه این کشور بشوند، دولت آلمان شرایطی را ایجاد کرده که در این به بخش به آنها اشاره می کنیم.

اخذ اقامت آلمان فوری

پروسه دریافت اقامت به سه بخش تقسیم می شود

  • دوره اقامت ایتدایی که با داشتن این برگ اقامت می توانید به مدت سه سال در این کشور گذران کنید
  • بعد از گذشتن این سه سال و طی کردن مراحل اساسی و مورد قبول واقع شدن این مراحل توسط کشور المان، این امکان وجود دارد که اقامت سه ساله خود را تبدیل به اقامت دائمی کنید.
  • زمانی که پنج سال از دریافت اقامت دائمی شما در آلمان گذشته باشد و تمامی شرایط اساسی دولت آلمان انجام شده باشد و تمامی مراحل را سپری کرده باشید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که اقامت دائمی خود در کشور آلمان را به تابعیت این کشور تبدیل کنید و پاسپور آلمانی خود را از این کشور دریافت کنید.
    موسسه های بسیاری در کشور ما وجود دارند که با تجربه و دانشی که در این زمینه دارند، می توانند بهترین نوع اقامت را در سریع ترین زمان ممکن برایتان ثبت نمایند.
    بهتر است بدون کمک گرفتن از وکلای خبره و موسسات ذکر شده اقدامی صورت نگیرد تا خدای ناکرده مشکلی در اخذ اقامت به وجود نیاید.

اخذ اقامت آلمان فوری برای متقاضیان

موسسه هایی که در این زمینه خدمت رسانی میکنند آماده هستند تا برای افرادی که متقاضی دریافت اقامت در کشور آلمان در کمترین زمان ممکن هستند و می خواهند ویزا و پاسپورت آلمانی داشته باشند و تابعیت این کشور را به دست آورند، امکانات لازم را محیا کنند و در صورت تکمیل بودن مدارک، تا نهایت پانزده روز مراحل قانونی آن را انجام دهند.

اخذ اقامت آلمان فوری

ویزای کشور آلمان

اداره مهاجرت کشور ها می تواند مدرکی را صادر کند که از نظر ارزشی مانند شناسنامه است و ارزش بالایی برخوردار است و برای صفر به کشورهایی از قبیل آلمان باید حتما ویزا را تهیه کنید، ویزا معمولا با پاسپورت شما ضمیمه میشود و این امکان را به شما می دهد تا وارد کشور دیگری شوید. گاهی ممکن است ویزا به صورت جداگانه صادر شود و فقط مهر آن روی پاسپورت شما خورده شود.
افرادی که در اداره مهاجرت کار می کنند موظف هستند با بررسی مدارک شما بررسی کنند که آیا شما دارای صلاحیت فرود به خاک کشورشان هستید یا خیر.
زمانی که شما با ویزا سفر می کنید، مدت زمانی که در آن کشور می مانید محدود می باشد. و برای اقامت طولانی مدت در کشور دیگر باید پاسپور و یا اقامت از آن کشور را داشته باشید.
برای این که ویزای مربوط به کشوری را تهیه کنید، باید به سفارت آن کشور مراجعه نموده و با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام به دریافت ویزا نمیوده و سفارت با بررسی مدارک موجود و بررسی موارد مورد نیاز این اجازه را به شما می دهد که وارد آن کشور شوید.
این امکان نیز وجود دارد که مامورین دولتی ویزای شما را تایید نکنند و در همان بدو ورود، از وارد شدن شما به کشور جلوگیری کنند که همچین اتفاقی به ندرت امکان پذیر است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

شرایط و مراحل اخذ اقامت تحصیلی آلمان

اخذ اقامت تحصیلی آلمان و ادامه تحصیل در این کشور که یکی از ارزان ترین کشور های دنیا برای ادامه تحصیل است، به راحتی انجام می گیرد. کشور آلمان در دنیا به عنوان مه